HaberlerGündemDoğal gaz abone bağlantı bedeli belli oldu

Doğal gaz abone bağlantı bedeli belli oldu

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun, 1 Ocak tarihinden itibaren geçerli olacak konuya ilişkin kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Doğal gaz abone bağlantı bedeli belli oldu

Buna göre, dağıtım şirketlerinin 2021'de uygulayacağı abone bağlantı bedeli 749, kombi için geçerli güvence bedeli 620 ve ön ödemeli sayaç değişim bedeli 306 lira olarak belirlendi.

Konutlardaki doğal gaz sobası için geçerli güvence bedeli 551 ve ön ödemeli sayaç değişim bedeli de 306 lira olarak açıklandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER