HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı, mübarek üç aylar münasebetiyle yüzlerce mağdur ve muhtaç aileye gıda kolisi, kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim dağıttı.

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Kurulduğu günden beri mağdur ailelere yardımlarda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Diyarbakır Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar sonrası konuşan Diyarbakır Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Abdurrahim Karadeniz yüzlerce aileye yardımlarda bulunduklarını ifade ederek şunları söyledi:

Üç Aylar münasebetiyle 205 aileye gıda yardımı, 170 aileye kırmızı et, 350 aileye de ekmek dağıtımında bulunduk. Toplamda ise 650 aileye yardımda bulunmuş olduk. İnşallah mağdur ailelere yardımlarımız devam edecektir. Hayırseverlerin verdikleri yardımların aracılığıyla Özelikle girmiş olduğumuz Üç Aylar'da yardımlarımızı hızlandıracağız.

Hayırseverler ile muhtaç insanlar arasında köprü olduklarını belirten Karadeniz, gelen yardımları yardımlarını bekletmeden ailelere ulaştırdıklarını söyleyerek "Yardımda bulunduğumuz yüzlerce mağdur ailenin adresleri mevcuttur ve bizlerde bu ailelerimize yılın her ayında düzenli olarak yardımlarda bulunuyoruz. Verdiğimiz gıda kolilerin yanı sıra kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim de veriyoruz." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER