HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı, mübarek üç aylar münasebetiyle yüzlerce mağdur ve muhtaç aileye gıda kolisi, kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim dağıttı.

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Kurulduğu günden beri mağdur ailelere yardımlarda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Diyarbakır Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar sonrası konuşan Diyarbakır Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Abdurrahim Karadeniz yüzlerce aileye yardımlarda bulunduklarını ifade ederek şunları söyledi:

Üç Aylar münasebetiyle 205 aileye gıda yardımı, 170 aileye kırmızı et, 350 aileye de ekmek dağıtımında bulunduk. Toplamda ise 650 aileye yardımda bulunmuş olduk. İnşallah mağdur ailelere yardımlarımız devam edecektir. Hayırseverlerin verdikleri yardımların aracılığıyla Özelikle girmiş olduğumuz Üç Aylar'da yardımlarımızı hızlandıracağız.

Hayırseverler ile muhtaç insanlar arasında köprü olduklarını belirten Karadeniz, gelen yardımları yardımlarını bekletmeden ailelere ulaştırdıklarını söyleyerek "Yardımda bulunduğumuz yüzlerce mağdur ailenin adresleri mevcuttur ve bizlerde bu ailelerimize yılın her ayında düzenli olarak yardımlarda bulunuyoruz. Verdiğimiz gıda kolilerin yanı sıra kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim de veriyoruz." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER