HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Diyarbakır Umut Kervanı, mübarek üç aylar münasebetiyle yüzlerce mağdur ve muhtaç aileye gıda kolisi, kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim dağıttı.

Diyarbakır Umut Kervanı üç aylar münasebetiyle yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu

Kurulduğu günden beri mağdur ailelere yardımlarda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Diyarbakır Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar sonrası konuşan Diyarbakır Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Abdurrahim Karadeniz yüzlerce aileye yardımlarda bulunduklarını ifade ederek şunları söyledi:

Üç Aylar münasebetiyle 205 aileye gıda yardımı, 170 aileye kırmızı et, 350 aileye de ekmek dağıtımında bulunduk. Toplamda ise 650 aileye yardımda bulunmuş olduk. İnşallah mağdur ailelere yardımlarımız devam edecektir. Hayırseverlerin verdikleri yardımların aracılığıyla Özelikle girmiş olduğumuz Üç Aylar'da yardımlarımızı hızlandıracağız.

Hayırseverler ile muhtaç insanlar arasında köprü olduklarını belirten Karadeniz, gelen yardımları yardımlarını bekletmeden ailelere ulaştırdıklarını söyleyerek "Yardımda bulunduğumuz yüzlerce mağdur ailenin adresleri mevcuttur ve bizlerde bu ailelerimize yılın her ayında düzenli olarak yardımlarda bulunuyoruz. Verdiğimiz gıda kolilerin yanı sıra kırmızı et, ekmek ve Kuran'ı Kerim de veriyoruz." şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Suüstü ve hava savunma atışları tatbikatı Suüstü ve hava savunma atışları tatbikatıİstanbul merkezli 36 ilde Silici-2 Operasyonuİstanbul merkezli 36 ilde Silici-2 Operasyonu Adıyaman'da ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildiAdıyaman'da ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildi"Evlat Nöbeti" Diyarbakır’dan Van’a taştı"Evlat Nöbeti" Diyarbakır’dan Van’a taştıİçişleri Bakanlığından borç yapılandırma genelgesiİçişleri Bakanlığından borç yapılandırma genelgesi
SIRADAKİ HABER