HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı Regaip Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

Diyarbakır Umut Kervanı Regaip Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

​Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım faaliyetleri yürüten Umut Kervanı, Regaip Kandili vesilesiyle mazlum ve mağdurları sevindirdi.

Diyarbakır Umut Kervanı Regaip Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

Fakir ve muhtaçlar ile zenginler arasında köprü olan Umut Kervanı, Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi ailelere Regaip Kandili vesilesiyle kırmızı et ve gıda yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Tüm İslam ümmetinin Regaip Kandili'ni tebrik ettiklerini belirten Diyarbakır Umut Kervanı Başkanı Şahin Elelçi, hayır sahiplerinin sunmuş oldukları desteklerden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

Yapılacak yardımlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Elelçi, üç aylarda yapılan yardımların ecirlerini hatırlatarak hayırseverlerin bu mübarek ayları fırsat bilmeleri gerektiğini söyledi.

Yardım yapılan fakir ve muhtaç aileler, bu mübarek günde kendilerini unutmayan Umut Kervanı ve hayır severlere teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Büro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyorİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyorTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 64 kişi vefat etti, 13 bin 215 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 64 kişi vefat etti, 13 bin 215 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER