HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı Miraç Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

Diyarbakır Umut Kervanı Miraç Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım faaliyetleri yürüten Umut Kervanı, Miraç Kandili vesilesiyle Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulundu.

Diyarbakır Umut Kervanı Miraç Kandili münasebetiyle birçok aileye yardım ulaştırdı

Fakir ve muhtaçlar ile zenginler arasında köprü olmaya devam eden Umut Kervanı, Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi 126 aileye Miraç Kandili vesilesiyle kırmızı et ve gıda yardımında bulundu.

Tüm İslam ümmetinin Miraç Kandili'ni tebrik ettiklerini belirten Diyarbakır Umut Kervanı yetkilileri, hayır sahiplerinin sunmuş oldukları desteklerden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

Yapılan yardımlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Diyarbakır Umut Kervanı yetkilileri, üç aylarda yapılan yardımların ecirlerini hatırlatarak hayırseverlerin bu mübarek ayları fırsat bilmeleri gerektiğini söyledi.

Yardım yapılan fakir ve muhtaç aileler, bu mübarek günde kendilerini unutmayan Umut Kervanı ve hayır severlere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER