HaberlerGündemDiyarbakır Umut Kervanı Beraat Kandili dolayısıyla birçok aileye kırmızı et ulaştırdı

Diyarbakır Umut Kervanı Beraat Kandili dolayısıyla birçok aileye kırmızı et ulaştırdı

Diyarbakır merkez ve ilçelerinde Umut Kervanı üye ve gönüllüleri tarafından birçok aileye kırmızı et dağıtıldı.

Diyarbakır Umut Kervanı Beraat Kandili dolayısıyla birçok aileye kırmızı et ulaştırdı

Yaptığı yardımlarla Diyarbakır halkının teveccühünü kazanan Diyarbakır Umut Kervanı, Beraat Kandili dolayısıyla ihtiyaç sahibi birçok aileye kırmızı et dağıttı.

Diyarbakır merkez ve ilçelerinde bulunan üye ve gönüllüleri aracılığıyla kırmız et dağıttıklarını dile getiren Diyarbakır Umut Kervanı Başkanı Şahin Elelçi, gerçekleştirdikleri yardımlar ile ilgili katkı sunan herkese teşekkür etti.

Diyarbakır Umut Kervanı Beraat Kandili dolayısıyla birçok aileye kırmızı et ulaştırdı

Diyarbakır Umut Kervanı Başkanı Şahin Elelçi

Tüm İslam aleminin Beraat Kandilini tebrik eden Şahin Elelçi, gerçekleştirdikleri yardımlar ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Diyarbakır Umut Kervanı olarak bu mübarek gecenin hürmetine hayırseverlerin bizlere vermiş olduğu kurban vekaletlerini, bizde kayıtlı bulunan ihtiyaç sahibi ailelere dağıttık. Bu noktada bize destek verip katkı sunan tüm hayırseverlerden Allah razı olsun. Rabbim inşallah bu mübarek günleri bizler için hayırlara vesile kılar."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER