HaberlerGündemDiyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

Diyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

​Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesi Yunus Emre Mahallesinde yıllar önce döşenip yıpranan parke taşları sökülerek yerine sıcak asfalt serildi.

Diyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yunus Emre Mahallesi 1007 nolu sokakta başlattığı hummalı çalışmayla mahalle sakinleri için çileye dönüşen parke taşlarını temizleyip sıcak asfaltlamayla konforlu hale getirdi.

Belediyenin kendisine ait asfalt plenti ve taş kırma eleme tesislerinde üretilen bazalt taşı asfaltıyla güzelleşen sokak, mahalle sakinlerinin beğenisini kazandı.

Mahalleyi ziyaret ederek çalışmaları yerinde takip eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kadınların talebi üzerine mahalle sakinlerinin ekmek pişirmek için kullandığı tandırın tadilatı için de belediye ekiplerine talimat verdi.

Vatandaşlar, yıllardır bu çileyi çektiklerini dile getirerek kısa süre önce mahalleye yaptığı ziyaret sırasında bu sorunu çözme sözü veren ve kısa zamanda bunu gerçekleştiren Beyoğlu'na teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER