HaberlerGündemDiyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

Diyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

​Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesi Yunus Emre Mahallesinde yıllar önce döşenip yıpranan parke taşları sökülerek yerine sıcak asfalt serildi.

Diyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyor

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yunus Emre Mahallesi 1007 nolu sokakta başlattığı hummalı çalışmayla mahalle sakinleri için çileye dönüşen parke taşlarını temizleyip sıcak asfaltlamayla konforlu hale getirdi.

Belediyenin kendisine ait asfalt plenti ve taş kırma eleme tesislerinde üretilen bazalt taşı asfaltıyla güzelleşen sokak, mahalle sakinlerinin beğenisini kazandı.

Mahalleyi ziyaret ederek çalışmaları yerinde takip eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kadınların talebi üzerine mahalle sakinlerinin ekmek pişirmek için kullandığı tandırın tadilatı için de belediye ekiplerine talimat verdi.

Vatandaşlar, yıllardır bu çileyi çektiklerini dile getirerek kısa süre önce mahalleye yaptığı ziyaret sırasında bu sorunu çözme sözü veren ve kısa zamanda bunu gerçekleştiren Beyoğlu'na teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER