HaberlerGündemDiyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Diyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Kızılay Diyarbakır Şube Başkanlığı, Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde eğitim gören öğrencilere bot, kıyafet ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulundu.

Diyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Hayırseverler tarafından Kızılay'a gönderilen yardımlar, Diyarbakır'da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.

İhtiyaç sahibi öğrencilere yardımları ulaştıran Kızılay Diyarbakır Şube Başkanı Mesut Işık yaptığı açıklamada, "Kızılay olarak belirli zamanlarda okullarımıza kıyafet ve kırtasiye gibi yardımları ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sene Kızılay'a gelen kıyafet ve kırtasiye yardımları Diyarbakır'daki okul müdürlüklülerden aldığımız bilgiler doğrultusunda öğrencilere yardım etmeye devam edeceğiz. Kızılay olarak öğrencilerimizin yüzlerini güldürmek bizleri de mutlu ediyor." ifadelerini kullandı.

Yardımların ulaştığı Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Seyfettin Ay ise "Yapılan giyim ve kırtasiye yardımı için ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi öğretmenlerimizle beraber belirledik. Başta Kızılay Diyarbakır Şubesi olmak üzere emeği geçen herkese öğrencilerimiz adına teşekkür ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER