HaberlerGündemDiyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Diyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Kızılay Diyarbakır Şube Başkanlığı, Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde eğitim gören öğrencilere bot, kıyafet ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulundu.

Diyarbakır Kızılay'ından öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı

Hayırseverler tarafından Kızılay'a gönderilen yardımlar, Diyarbakır'da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.

İhtiyaç sahibi öğrencilere yardımları ulaştıran Kızılay Diyarbakır Şube Başkanı Mesut Işık yaptığı açıklamada, "Kızılay olarak belirli zamanlarda okullarımıza kıyafet ve kırtasiye gibi yardımları ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sene Kızılay'a gelen kıyafet ve kırtasiye yardımları Diyarbakır'daki okul müdürlüklülerden aldığımız bilgiler doğrultusunda öğrencilere yardım etmeye devam edeceğiz. Kızılay olarak öğrencilerimizin yüzlerini güldürmek bizleri de mutlu ediyor." ifadelerini kullandı.

Yardımların ulaştığı Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Seyfettin Ay ise "Yapılan giyim ve kırtasiye yardımı için ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi öğretmenlerimizle beraber belirledik. Başta Kızılay Diyarbakır Şubesi olmak üzere emeği geçen herkese öğrencilerimiz adına teşekkür ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER