HaberlerGündemDiyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

Diyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

​Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde bulunan TOKİ konutlarında bir kişinin, 4 kişiyi rehin aldığı olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

​26 Mart Cuma günü sabah saatlerinde Memur-Sen TOKİ konutlarında bir kişinin evini silahla basarak yaşanan rehine olayında, evi basan şahıs ve 3 kişi tutuklandı.

Yaşanan rehine olayında evde bulunan 3 erkek ve kadını rehin alınmış, evdeki erkeklerle evi basan şahıs arasında çatışma yaşanmıştı.

3 kişinin yaralandığı rehine krizi Özel Harekât ekiplerince yapılan operasyonla sona ermişti.

Polis, yaşananlarla ilgili soruşturma başlatmış ve sonuç olarak bugün olaya karışan 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER