HaberlerGündemDiyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

Diyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

​Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde bulunan TOKİ konutlarında bir kişinin, 4 kişiyi rehin aldığı olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diyarbakır'daki rehine krizi soruşturmasında 4 kişi tutuklandı

​26 Mart Cuma günü sabah saatlerinde Memur-Sen TOKİ konutlarında bir kişinin evini silahla basarak yaşanan rehine olayında, evi basan şahıs ve 3 kişi tutuklandı.

Yaşanan rehine olayında evde bulunan 3 erkek ve kadını rehin alınmış, evdeki erkeklerle evi basan şahıs arasında çatışma yaşanmıştı.

3 kişinin yaralandığı rehine krizi Özel Harekât ekiplerince yapılan operasyonla sona ermişti.

Polis, yaşananlarla ilgili soruşturma başlatmış ve sonuç olarak bugün olaya karışan 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER