HaberlerGündemDiyarbakır’da zincirleme kaza yaşandı

Diyarbakır’da zincirleme kaza yaşandı

Diyarbakır’da ticari taksinin ani fren yapması üzerine arkadan gelen 5 araç çarpıştı. Kazada yaralanan olmazken ticari taksi sürücüsünün kaza yerinden kaçtığı bildirildi.

Diyarbakır’da zincirleme kaza yaşandı

Kaza Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Şanlıurfa yolu bulvarında meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, bir ticari taksinin ani fren yapması üzerine arkadan gelen 61 FR 862 plakalı otomobil de aniden durmak zorunda kaldı. Otomobilin ani durması sonucu 5 araç çarpıştı.

Kazada yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Zincirleme kazaya sebep olan ticari taksi sürücüsünün ise kaza yerinden aracıyla kaçtığı belirtildi.

Kazanın yaşandığı cadde de yoğun araç trafiği oluşurken kazaya karışan araçlar çevredekilerin de yardımıyla yoldan kaldırıldı.

Zincirleme kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER