HaberlerGündemDiyarbakır'da ücretsiz özel yetenek kursları açılıyor

Diyarbakır'da ücretsiz özel yetenek kursları açılıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi; beden eğitimi, askeri ve polis okullarına yerleşmek isteyen gençlere yönelik ücretsiz özel yetenek kurslarının açılacağını duyurdu.

Diyarbakır'da ücretsiz özel yetenek kursları açılıyor

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından 21 Aralık itibariyle Diyarbakır'da; Askeri Okul, Polislik Meslek Yüksek Okulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Bekçilik okulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) ve Spor Liseleri’ne yerleşmek isteyen gençlere yönelik ücretsiz özel yetenek kursları açılacağı belirtildi.

Uzman eğitmenler tarafından verilecek kurslar, 21 Aralık itibariyle ve hafta içi her gün 16:00’da Seyrantepe’deki atletizm pistinde “Kondisyon ve Hazırlık Etabı” devamında ise Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Talaytepe Spor Kompleksi’nde “Sınavlara Hazırlık ve Parkur Etabı” olmak üzere 2 aşamadan oluşacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruda, ücretsiz özel yetenek kursları için başvuru yapmak isteyenlerin, https://www.diyarbakir.bel.tr adresinden başvuru yapabilecekleri belirtildi.

Başvuru formundaki tüm soruların eksiksiz ve doğru şekilde cevaplanması gerektiği ifade edilen duyuruda, ücretsiz kurslar hakkında bilgi almak isteyenlerin, ozelyetenekkurslari@diyarbakir.bel.tr adresine mail atarak veya 0412 223 4880 – 4405 telefon numaralarını arayarak gerekli ayrıntılara ulaşabileceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER