HaberlerGündemDiyarbakır'da silahlı kavga: Bir ölü, biri ağır 2 yaralı

Diyarbakır'da silahlı kavga: Bir ölü, biri ağır 2 yaralı

Çınar ilçesine bağlı Solmaz Mahallesinde 2 aile fertleri arasında meydana gelen silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybederken, biri ağır 2 kişi de yaralandı.

Diyarbakır'da silahlı kavga: Bir ölü, biri ağır 2 yaralı

Çınar ilçe merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta yer alan Solmaz (Nivé) Mahallesinde 2 aile arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybederken, biri ağır 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre aralarında daha önce husumet bulunan 2 aile fertleri arasında çıkan silahlı kavgada Mehmet Turgut hayatını kaybederken, M.K. ve ismi öğrenilmeyen bir kişi yaralandı.

Mehmet Turgut'un olay yerinde hayatını kaybettiği, yaralılardan M.K. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine, diğer yaralanın ise Çınar Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtildi.

Kavgada hayatını kaybeden Mehmet Turgut'un Mersin'de ikamet ettiği ve sabah saatlerinde kavganın yaşandığı mahalleye geldiği belirtilirken, jandarma mahallede geniş çaplı güvenlik önlemleri alırken, köye giriş-çıkışların kapatıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER