HaberlerGündemDiyarbakır'da otomobil takla attı: biri ağır 4 yaralı

Diyarbakır'da otomobil takla attı: biri ağır 4 yaralı

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında biri ağır 4 kişi yaralandı.

Diyarbakır'da otomobil takla attı: biri ağır 4 yaralı

Çınar ilçe merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer alan Karabudak (Sipyag) yakınlarında meydana gelen trafik kazasında biri ağır 4 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre Ali Özdemir yönetimindeki 06 ATU 96 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile yoldan çıkarak kaza yaptı.

Kazada araçta bulunan Ali Özdemir, Mustafa Özdemir, Medet Özdemir ve ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralandı.

Yaralılardan Medet Özdemir'in durumunun ağır olduğu, yaralıların Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Selahattin Eyyubi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER