HaberlerGündemDiyarbakır'da mutant virüs tespit edilen mahalle karantinaya alındı

Diyarbakır'da mutant virüs tespit edilen mahalle karantinaya alındı

Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesi Aydınlı mahallesinde mutasyonlu virüs vakasının tespit edilmesi üzerine mahalleye giriş-çıkış yasaklandı.

Diyarbakır'da mutant virüs tespit edilen mahalle karantinaya alındı

Çüngüş Kaymakamı Tuncay Kaldırım'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Aydınlı mahallesindekilere temas edenlerin hemen hastaneye başvurmaları gerektiğini belirtti.

Kaldırım, yaptığı paylaşımda "Aydınlı mahallemizde mutasyonlu virüs gözükmesi üzerine mahallemize giriş ve çıkışları yasakladı. Son günlerde, bu mahalledeki vatandaşlarımızla temas eden vatandaşlarımızın kendilerini takip etmelerini ve belirti durumunda hemen hastaneye başvurulmalarını rica ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER