HaberlerGündemDiyarbakır'da meydana gelen trafik kazasında biri ağır 2 kişi yaralandı

Diyarbakır'da meydana gelen trafik kazasında biri ağır 2 kişi yaralandı

Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde yaşanan trafik kazasında biri ağır 2 kişi yaralanırken kaza yapan araçlarda maddi hasar oluştu.

Diyarbakır'da meydana gelen trafik kazasında biri ağır 2 kişi yaralandı

Kaza saat 17.30 sıralarında Bağlar ilçesi Yeni Mardin Yolu Caddesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre 8'inci Ana Jet Üssü önünde, Yeni Mardin Yolu Caddesi'nde seyreden 21 GS 759 plakalı minibüs direksiyon hakimiyetini kaybedip orta refüje çarptı.

Aynı caddede seyreden bir başka araç olan 42 LM 680 plakalı hafif ticari araç sürücüsü ise refüje çıkan minibüse çarpmamak için direksiyon kırınca hakimiyetini kaybedip refüje savruldu.

Minibüste bulunan bir kişi hafif yaralanırken, hafif ticari araçta bulunan bir kişi ise ağır yaralandı.

Her 2 yaralı da çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

2 araçta da maddi hasar oluşurken polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER