HaberlerGündemDiyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Diyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

​Diyarbakır'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonucunda Kulp ilçesine bağlı 5 mahallede kapanan yollar ulaşıma açıldı.

Diyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Kış aylarında 6 bin kilometrelik yol ağında yaşanacak olumsuz durumlara karşı, 142 personel ve 49 iş makinasını hazır şekilde bulunduran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yapı Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, Kulp ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından harekete geçerek kısa sürede kapanan yolları yeniden ulaşıma açtı.

Kulp ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan Aygün, Saltuk, Koçkar, Kayacık ve Akçesır mahallelerine ait yollarda kar temizleme çalışmaları tamamlandı. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER