HaberlerGündemDiyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Diyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

​Diyarbakır'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonucunda Kulp ilçesine bağlı 5 mahallede kapanan yollar ulaşıma açıldı.

Diyarbakır'da kar nedeniyle kapanan 5 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Kış aylarında 6 bin kilometrelik yol ağında yaşanacak olumsuz durumlara karşı, 142 personel ve 49 iş makinasını hazır şekilde bulunduran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yapı Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, Kulp ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından harekete geçerek kısa sürede kapanan yolları yeniden ulaşıma açtı.

Kulp ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan Aygün, Saltuk, Koçkar, Kayacık ve Akçesır mahallelerine ait yollarda kar temizleme çalışmaları tamamlandı. 

İLGİLİ HABERLER

Eren-4 ve Eren-5 operasyonları başladıEren-4 ve Eren-5 operasyonları başladıKuraklık nedeniyle hububatta büyük verim kaybı yaşanabilirKuraklık nedeniyle hububatta büyük verim kaybı yaşanabilirBatman'da trafik kazası: 3 ağır yaralıBatman'da trafik kazası: 3 ağır yaralı6 ilde PKK operasyonu: 14 gözaltı kararı6 ilde PKK operasyonu: 14 gözaltı kararıCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi
SIRADAKİ HABER