HaberlerGündemDiyarbakır'da ihtiyaç sahibi 10 bin kişiye giyecek yardımı

Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi 10 bin kişiye giyecek yardımı

Diyarbakır'ın merkez Bağlar Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren giyim mağazası, ihtiyaç sahibi 10 bin kişiye giyecek yardımı yaparken bunların önemli bir bölümünü çocuklar oluşturdu.

Diyarbakır'da ihtiyaç sahibi 10 bin kişiye giyecek yardımı

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kurmuş oldukları işletmeler ve vatandaşla sağladıkları iletişim ağı vesilesiyle binlerce kişiye giyimden gıdaya, eğitimden sosyal faaliyetlere kadar katkıda bulunduklarını söyledi.

İnsanların huzuruna ve mutluluğuna özel önem atfeden bir anlayışa sahip olduklarını dile getiren Beyoğlu, "Bir yandan yaptığımız hizmetlerle ilçemizin her karışını yaşanılabilir hale getirmenin mücadelesini verirken diğer yandan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın giyim ve gıda gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz." dedi.

Beyoğlu, "Bu mağazamız aracılığı ile binlerce vatandaşımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmanın sevincini yaşıyoruz. Bunlar yeterli mi? Elbette yeterli görmüyoruz. Daha fazla katkı sağlamak için imkanlar dahilinde mücadelemizi sürdüreceğiz. Bugün, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı mutlu etmeye çalıştık. Bir yavrumuz dahi buradan mutlu ayrılmış ise biz bundan büyük memnuniyet duyarız." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Yolcu minübüsünde çıkan yangında maddi hasar oluştuYolcu minübüsünde çıkan yangında maddi hasar oluştuBakan Karaismailoğlu: Raylı sistem araçlarını Türkiye’de üretmeyi hedefliyoruzBakan Karaismailoğlu: Raylı sistem araçlarını Türkiye’de üretmeyi hedefliyoruzBatman'da ilçelerde ‘geçici güvenlik bölgesi’ ilan edildiBatman'da ilçelerde ‘geçici güvenlik bölgesi’ ilan edildiMSB'den kış tatbikatı hazırlığıMSB'den kış tatbikatı hazırlığıTürkçeye farklı dillerden geçen kelimelerin doğru kullanımıTürkçeye farklı dillerden geçen kelimelerin doğru kullanımı
SIRADAKİ HABER