HaberlerGündemDiyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde devam eden Yıldırım-7 operasyonları kapsamında, çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin ele geçirildiği belirtildi.

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığının resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Lice’de yapılan Yıldırım-7 Şehit J.Uzm.Çvş. İsmail Uygun Operasyonu kapsamında çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin yanında; 4 adet piyade tüfeği ve akü, 52 kilogram toz esrar, 45 kilogram amonyum nitrat, 18 adet tüp ile 1 ateşleme sisteminin ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER