HaberlerGündemDiyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde devam eden Yıldırım-7 operasyonları kapsamında, çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin ele geçirildiği belirtildi.

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığının resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Lice’de yapılan Yıldırım-7 Şehit J.Uzm.Çvş. İsmail Uygun Operasyonu kapsamında çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin yanında; 4 adet piyade tüfeği ve akü, 52 kilogram toz esrar, 45 kilogram amonyum nitrat, 18 adet tüp ile 1 ateşleme sisteminin ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER