HaberlerGündemDiyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde devam eden Yıldırım-7 operasyonları kapsamında, çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin ele geçirildiği belirtildi.

Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığının resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Lice’de yapılan Yıldırım-7 Şehit J.Uzm.Çvş. İsmail Uygun Operasyonu kapsamında çok sayıda mühimmat ile örgütsel malzemenin yanında; 4 adet piyade tüfeği ve akü, 52 kilogram toz esrar, 45 kilogram amonyum nitrat, 18 adet tüp ile 1 ateşleme sisteminin ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER