HaberlerGündemDiyarbakır'da bir binanın çatısında çıkan yangın korkuttu

Diyarbakır'da bir binanın çatısında çıkan yangın korkuttu

​Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesinde bulunan 7 katlı apartmanın çatısında çıkan yangın paniğe neden olurken biri astım hastası 3 kadın dumandan etkilendi.

Diyarbakır'da bir binanın çatısında çıkan yangın korkuttu

Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi Sunay Caddesinde bulunan 7 katlı apartmanın çatısının alev alması bina sakinlerini ve mahalleliyi korkuttu.

Apartmanın çatısında dumanların yükseldiğini gören mahallelinin itfaiyeye haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler kısa sürede yangını kontrol altına aldı.

Yangında, binanın son katında oturdukları ve birinin astım hastası olduğu öğrenilen 3 kadının olay yerine çağrılan ambulanslarda ilk tedavileri yapıldı.

Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen 3 kadın, tedbir amaçlı hastaneye kaldırılırken yangın ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiMardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajıHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajı
SIRADAKİ HABER