HaberlerGündemDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın kentte gerçekleştirilecek Açık Hava Toplantısı kapsamında, bazı yol güzergahları araç trafiğine kapatılacak.

Diyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacak

Vatandaşların etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda rahat giriş çıkış yapabilmesi için bazı güzergahlar trafiğe kapatılırken, alternatif güzergâhlar belirlendi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, trafiğe kapatılacak güzergahlar ve alternatif güzergahlar şöyle belirlendi:

"8 Mart Pazartesi günü saat 07.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar; Akkoyunlu Caddesinde, Ofis Kavşaktan kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi-Hintlibaba Caddesi'ni takiben Ali Emiri Caddesine verilecektir. Mehmet Arif Ersoy Caddesi'nde; Sezai Karakoç Kavşağı'ndan kapanacaktır. Alternatif olarak Cemiloğlu Caddesi, Klavuz Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesi'ne veya Şehitlik Kavşağı-Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesi'ne verilecektir. Cemiloğlu Caddesi'nde; Cemiloğlu Klavuz Caddesi Kesişimi ve Cemiloğlu Caddesi, Gürsel Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Klavuz Caddesi ve Gürsel Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesi'ne verilecektir. İstasyon Caddesi'nde; İstasyon Caddesi-İnaloğlu Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesi veya Ekinciler Caddesi'ne verilecektir. Kışla Caddesi; Yenişehir Polis Merkezi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi takiben Elazığ Caddesi'ne verilecektir."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER