HaberlerGündemDiyarbakır'da 3 avukat evlerinde doğalgaz zehirlenmesi sonu hayatını kaybetti

Diyarbakır'da 3 avukat evlerinde doğalgaz zehirlenmesi sonu hayatını kaybetti

Merkez Yenişehir ilçesinde bir avukatlık bürosunda iddialara göre meydana gelen doğalgaz sızıntısından kaynaklı olarak 3 avukat zehirlenerek vefat etti.

Diyarbakır'da 3 avukat evlerinde doğalgaz zehirlenmesi sonu hayatını kaybetti

Olay, merkez Yenişehir ilçesi Ali Emiri Caddesi 4'üncü sokakta bir binanın 9'uncu katındaki bir dairede meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre dün gece, görme engelli Avukat Ömer Baran ve eşi Avukat Müjde Baran ile birlikte evlerinde Avukat Mahsun Akbaş'ı misafir ettiler.

Öğle saatlerine kadar kendilerinden haber alamayan yakınlarının haber vermesi üzerine harekete geçen emniyet birimleri, kapıyı kırarak içeri girdiler.

Bulundukları daire girişinde yoğun gaz kokusunun fark edilmesi üzerine mutfaktaki ocaklardan birinin açık olduğu tespit edildi.

Olay yerine çağırılan sağlık ekiplerinin yaptıkları ilk kontrollerde Avukat Ömer Baran ve stajyeri Avukat Mahsun Akbaş'ın öldüğü tespit edilirken Avukat Müjde Baran ise hastaneye kaldırıldı.

Yoğun bakıma alınan Avukat Müjde Baran'ın da kurtarılamadığı öğrenildi.

Doğalgaz zehirlenmesinden kaynaklandığı şüphelenildiği, kesin ölüm nedeninin otopsi sonrası açıklanacağı belirtiliyor.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER