HaberlerGündemDiyarbakır'da 1 milyon 200 bin liralık çeklerin olduğu çantayı çalan şüpheliler yakalandı

Diyarbakır'da 1 milyon 200 bin liralık çeklerin olduğu çantayı çalan şüpheliler yakalandı

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi İskanevleri semtinde, bir aracın içinden 1 milyon 200 bin liralık çeklerin bulunduğu çantayı çalan kişiler olduğu belirtilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

Diyarbakır'da 1 milyon 200 bin liralık çeklerin olduğu çantayı çalan şüpheliler yakalandı

17 Kasım'da Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi İskanevleri semtinde Ü.B. isimli şahsın aracından, içinde 1 milyon 200 bin liralık çeklerin bulunduğu çantayı çaldıkları belirtilen 3 şüpheli, Bağlar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "17.11.2020 günü ilimiz Bağlar İlçesi Karacadağ Bulvarı üzerinde duraklama yapan bir araçtan toplam 1.194.500 TL değerinde çek çalınması olayı ile ilgili olarak Bağlar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olay yeri ve çevresinde yapılan çok yönlü çalışmalar neticesinde, olayı gerçekleştiren 3 şahsın Ş.İ, A.B ve R.T isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıslar 24.11.2020 günü ilimiz Bağlar ilçesi, Nükhet Coşkun caddesi üzerinde yakalanarak gözaltına alınmış, bugün saat 10:45 sıralarında adliyede hazır edileceklerdir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Fahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindiriciFahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindiriciDiyarbakır’a tramvay ve El Cezeri Bilim Merkezi yapılacakDiyarbakır’a tramvay ve El Cezeri Bilim Merkezi yapılacakDiyarbakır'da yol ve beton boru çalışmaları devam ediyorDiyarbakır'da yol ve beton boru çalışmaları devam ediyorİkna edilen 2 PKK mensubu teslim olduİkna edilen 2 PKK mensubu teslim olduVan Valiliğinden çığ açıklamasıVan Valiliğinden çığ açıklaması
SIRADAKİ HABER