HaberlerGündemDiyanet'ten sözleşmeli personel alımı sınavına ilişkin açıklama

Diyanet'ten sözleşmeli personel alımı sınavına ilişkin açıklama

​Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB), sözleşmeli personel sınavı alımına ilişkin duyuru yaptı.

Diyanet'ten sözleşmeli personel alımı sınavına ilişkin açıklama

2020 Yılı 4-B sözleşmeli Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin-kayyım pozisyonlarında KPSS puan sıralaması esas alınarak yapılacak sınavın taban puanı açıklandı.  

Başvuruları 27 Ekim 2020 tarihinde sona eren 2020 Yılı 4-B Sözlesmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavındaki unvan gruplarına göre sınava çağrılacak son sıradaki adayın KPSS puanı (Taban Puan) tabloda gösterildi.

​Sınava çağrılacak adayların sınav tarihi, gerekli hazırlıkların tamamlanmasından sonra ayrıca ilan edileceği belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER