HaberlerGündemDiyanet İşleri Başkanlığından personel alımı duyurusu

Diyanet İşleri Başkanlığından personel alımı duyurusu

​Diyanet İşleri Başkanlığı, 40 cami rehberi ile 38 psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmeni alacağını ve sözlü sınava boş kadronun 3 katı aday çağrılacağını belirtti.

Diyanet İşleri Başkanlığından personel alımı duyurusu

Başkanlığın internet sitesinden yapılan duyuruya göre, adayların sözlü sınav için 30 Aralık 2020 ile 13 Ocak 2021 tarihleri arasında başvuru yapması gerekecek.

Açıklamada, ​​"Başkanlığımız Taşra Teşkilatında münhal bulunan; aşağıda sınıfı, unvanı, öğrenim durumu ve adedi belirtilen kadrolara 2020 yılı KPSS puan sırası esas alınarak tabloda belirtilen boş kadro sayısının 3 katı çağrılacak adaylar için yapılacak sözlü sınav başarı sırasına göre açıktan Cami Rehberi alımı yapılacaktır." denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER