HaberlerGündemDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “İl Buluşmaları” kapsamında perşembe günü Batman’a geliyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Konuyla ilgili İl Müftülüğünden yapılan açıklamada, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, “İl Buluşmaları” kapsamında çeşitli programlara katılmak üzere 25 Mart Perşembe günü Batman’a geldiği bildirildi.

Açıklamada, programına perşembe günü saat 14.00’de Batman Valiliği ziyareti ile başlayacak olan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın, Korkut Özal Camii’nde cuma namazını kıldırıp hutbe irad edeceği ve Diyanet TV'den canlı yayınlanacağı belirtildi.

Açıklamanın devamında, "Başkan Erbaş ayrıca, cumartesi günü Mehmet Emin Terece Camii’nde gerçekleştirilecek olan 'Berat Kandili Programı'na katılacak. Saat 19.00’da başlayacak olan Kandil Programı, Diyanet TV ve TRT’den canlı yayınlanacak." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER