HaberlerGündemDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “İl Buluşmaları” kapsamında perşembe günü Batman’a geliyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Batman’a geliyor

Konuyla ilgili İl Müftülüğünden yapılan açıklamada, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, “İl Buluşmaları” kapsamında çeşitli programlara katılmak üzere 25 Mart Perşembe günü Batman’a geldiği bildirildi.

Açıklamada, programına perşembe günü saat 14.00’de Batman Valiliği ziyareti ile başlayacak olan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın, Korkut Özal Camii’nde cuma namazını kıldırıp hutbe irad edeceği ve Diyanet TV'den canlı yayınlanacağı belirtildi.

Açıklamanın devamında, "Başkan Erbaş ayrıca, cumartesi günü Mehmet Emin Terece Camii’nde gerçekleştirilecek olan 'Berat Kandili Programı'na katılacak. Saat 19.00’da başlayacak olan Kandil Programı, Diyanet TV ve TRT’den canlı yayınlanacak." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER