HaberlerGündemDışişlerinden İstanbul'da hayatını kaybeden Mali Eski Cumhurbaşkanı için taziye mesajı

Dışişlerinden İstanbul'da hayatını kaybeden Mali Eski Cumhurbaşkanı için taziye mesajı

​Mali Eski Cumhurbaşkanı Amadou Toumani Touré, tedavi görmekte olduğu İstanbul’da hayatını kaybetti.

Dışişlerinden İstanbul'da hayatını kaybeden Mali Eski Cumhurbaşkanı için taziye mesajı

Dışişleri Bakanlığı, Mali Eski Cumhurbaşkanı Amadou Toumani Touré’nin Türkiye'de vefatına ilişkin bir taziye mesajı yayımladı.

Mesajda, "2002-2012 yılları arasında görevde bulunan Mali Eski Cumhurbaşkanı Amadou Toumani Touré’nin 10 Kasım 2020 tarihinde, tedavi görmekte olduğu İstanbul’da hayatını kaybettiği üzüntüyle öğrenilmiştir.

Merhuma Allah’tan rahmet diliyor, ailesi ile yakınlarına sabır, dost ve kardeş Mali halkına en içten taziyelerimizi sunuyoruz." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER