HaberlerGündemDireksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Adıyaman'da bir sürücü aracın direksiyon hakimiyeti kaybettikten sonra aracıyla köprü üzerinde bulunan orta refüj üzerine çıkarak durabildi.

Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Edinilen bilgilere göre, 02 AP323 plakalı araç sürücüsü Altınşehir Köprüsü üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybettikten sora öndeki araca çarparak orta refüje çıkarak durabildi. Araç içerinde bulunan aile fertleri ve araç sürücüsünün sağlığının iyi olduğu öğrenildi. Olası bir duruma kaşı çevredeki vatandaşlar tarafından çağrılan sağlık ekipleri kaza yerinde hazır bulundu.

Araçta maddi hasar meydana gelirken aracın refüj üzerinde durup karşı şeride geçmemiş olması olası bir facianın önüne geçmiş oldu. Kısa süreliğine trafiğin aksamasına neden olan araç bulunduğu yerden çıkarıldıktan sonra trafik normale döndü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER