HaberlerGündemDireksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Adıyaman'da bir sürücü aracın direksiyon hakimiyeti kaybettikten sonra aracıyla köprü üzerinde bulunan orta refüj üzerine çıkarak durabildi.

Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çarparak durabildi

Edinilen bilgilere göre, 02 AP323 plakalı araç sürücüsü Altınşehir Köprüsü üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybettikten sora öndeki araca çarparak orta refüje çıkarak durabildi. Araç içerinde bulunan aile fertleri ve araç sürücüsünün sağlığının iyi olduğu öğrenildi. Olası bir duruma kaşı çevredeki vatandaşlar tarafından çağrılan sağlık ekipleri kaza yerinde hazır bulundu.

Araçta maddi hasar meydana gelirken aracın refüj üzerinde durup karşı şeride geçmemiş olması olası bir facianın önüne geçmiş oldu. Kısa süreliğine trafiğin aksamasına neden olan araç bulunduğu yerden çıkarıldıktan sonra trafik normale döndü.

İLGİLİ HABERLER

Gözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakGözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor
SIRADAKİ HABER