HaberlerGündemDevlet Bahçeli: Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalıyor

Devlet Bahçeli: Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalıyor

MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Devlet Bahçeli, “Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalamakta, gözaltına almakta hapse tıkmaktadır. İranlı şarlatan yatlarda gezip kara para ile sefa sürerken adalet yerlerde hukuk diplerdedir. Erdoğan’ın kirli çamaşırlarını bilenler, gizli ve hain işlerine tanık olanlar susturulmakta cezalandırılmaktadır.” dedi.

Devlet Bahçeli: Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalıyor
MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Devlet Bahçeli, “Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalamakta, gözaltına almakta hapse tıkmaktadır. İranlı şarlatan yatlarda gezip kara para ile sefa sürerken adalet yerlerde hukuk diplerdedir. Erdoğan’ın kirli çamaşırlarını bilenler, gizli ve hain işlerine tanık olanlar susturulmakta cezalandırılmaktadır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Addi İpekçi Spor Salonu'da düzenlenen törene Devlet Bahçeli'nin yanısıra MHP Genel Başkan Yardımcısı Meral Akşener, çok sayıda milletvekili, MHP İstanbul İl Teşkilatı üyeleri ve partililer katıldı.

Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın verdiği konserin ardından Devlet Bahçeli salona geldi. Partililer Bahçeli'yi coşkuyla karşıladı. Kürsüye çıkarak MHP'lilerin ve tüm vatandaşların bayramını kutlayan Bahçeli, güncel konulara da değindi.

Sahur vakti gözaltına alınarak günlerdir adliyede tutulan polislerin durumuna değinen Bahçeli, “Erdoğan ve yolsuzluk çetesi milletin kesesin boşaltmaktadır. Hırsızlar hırsızlıklarla mücadele edenleri kovalamakta, gözaltına almakta, hapse tıkmaktadır. İranlı şarlatan yatlarda gezip kara para ile sefa sürerken adalet yerlerde hukuk diplerdedir. Millete küfreden havuzcular, ihalelerden yüzde alan, rüşvete kulluk eden eski bakanlar, ‘babacığım babacığım’ diyerek villalarda para eritemeyen ileri zekalı çocuklar, bir trilyonu üç beş kuruş gören haramzadeler zevkten dört köşe iken dürüstlük suçlanmaktadır. Aday Erdoğan 17-25 Aralık’ta cezaevine giren kasacısından kutucusuna kadar kim varsa serbest bırakan malum yandaş hakimleri bu kez de emniyetin üzerine salmıştır. Yargıdaki son düzenlemelerle kendisine candan ve siyaseten bağlı sulh hakimlerini devreye sokmuştur. ‘İnlerine gireceğiz’ diye diye haşhaşi, ajan virüs casus, hain sözleriyle dün devlete konuşlandırdığı kimseleri bugün ekin gibi biçmektedir. Erdoğan’ın kirli çamaşırlarını bilenler gizli ve hain işlerine tanık olanlar susturulmakta cezalandırılmaktadır.” şeklinde konuştu.

Başbakan Erdoğan’a seslenen Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: “Aday Erdoğan, Kısıklı’daki villanda para sayıyorsan biraz mola ver de bizi dinle, acele edip de Alo Fatihleri arama, azarlama.. Alo Nermin hattına müracaat etme. ‘Kaç İsmail kaç’ diyen yandaş hakimlerine fazla umut bağlama. Başakşehir Fatih Terim Stadı’nın açılışında 12 numara ile 12. Cumhurbaşkanına gönderme yaparak sporu siyasete alet etme zorla attırılan 3 golün seni kurtaracağını sanma.”

‘ERDOĞAN’IN SÖZLERİ IRKÇI, FASİŞST KAFA YAPISININ HEZAYANIDIR’

Başbakan Erdoğan’ın Ekmeleddin İhsanoğlu’na yönelik ‘Kahire’de doğmuş, 30 yaşında Türkiye’ye gelmiş…’ şeklindeki sözleri ile ilgili de, “Aday Erdoğan Eskişehir’de cumhurbaşkanı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’nun bu toprakların evladı olmadığını söyleyerek aynen şöyle dedi: ‘Kahire’de doğmuş 30 yaşında Türkiye’ye gelmiş…’ Bu sözler ibret levhasıdır. Bu sözler belgeli nefret suçudur. Millet düşmanlığıdır. Bu sözler faşist ve ırkçı bir kafa yapısının hezeyanıdır. Askeri polisi toplumu bölmüş doymamış bir de doğum yerlerine göre insanlarımızı bölmüştür. Bu adaya Türk milleti tepki göstermelidir. Avrupa Türklüğü bu adaya şamarı indirmelidir. Doğum yeri farklı ülkeler olan milletvekilleri arkadaşlarım ve özellikle Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu izzet-i nefis taşıyorsa erhal istifa etmelidir.” ifadelerini kullandı.

'TÜRKMENLER KATLEDİLİRKEN ERDOĞAN'DAN TEPKİ GELMEDİ'

IŞİD’in Türkmenlere yönelik zulmünü hatırlatan Bahçeli, Erdoğan’ın bu duruma kayıtsız kaldığını söyledi. Kuzey Irak’ta Türkmen kanı akarken Erdoğan’ın IŞİD’e yönelik hiçbir yaptırımının olmadığını anlatan Bahçeli, şöyle devam etti: "Ramazan Bayramı’nı kutladığımız bugün hepimizde bir burukluk var. Türkmen kardeşlerimizin hüznü, akan kan insanım diyen herkesi isyan ettirecek seviyededir. IŞİD denen terör örgütü Türkmenleri kesip biçmektedir. IŞİD Türkmenleri katlederken Erdoğan’dan en küçük bir tepki gelmemiştir. Peşmerge Kerkük’te fiili durum yaratırken Erdoğan, kardeşi Barzani ile gülücükler ve güzel temenniler eşliğinde kucaklaşmaktan geri durmamıştır. IŞİD ve Barzani Erdoğan’ı da yanına alarak gerçekleri perdelemekte küresel planlara dolgu malzemesi görevi görmektedir. Kürdistan bu kapsamda yeşermekte ve yer tutmaktadır. IŞİD ne zaman Türkmeneli’ne saldırmışsa Kürdistan daha yüksek sesle konuşulmaya başlanmıştır.”

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER