HaberlerGündemDEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy, beraberindeki heyetle birlikte İLKHA Bitlis İrtibat Bürosunu ziyaret etti.

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

Heyeti, İLKHA Bitlis Temsilcisi Şükrü Tontaş karşıladı. Ziyarette, dere üstü ıslah projesi başta olmak üzere, kentte yaşanan sıkıntılar ve yapılabilecek çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Bölgede gazetecilik yapmanın zorluğuna dikkat çeken Aksoy, özellikle yerel basının daha zor şartlarda çalıştıklarına vurgu yaptı.

İl genelinde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirten Aksoy, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İLKHA Bitlis Temsilcisi Tontaş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bugüne kadar hem yerel hem de ulusal anlamada ilkeli habercilik prensibiyle çalışma yürüttüklerini, halkın doğru haber almasını sağlayarak, mazlumların sesi olduklarını, bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER