HaberlerGündemDEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy, beraberindeki heyetle birlikte İLKHA Bitlis İrtibat Bürosunu ziyaret etti.

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

Heyeti, İLKHA Bitlis Temsilcisi Şükrü Tontaş karşıladı. Ziyarette, dere üstü ıslah projesi başta olmak üzere, kentte yaşanan sıkıntılar ve yapılabilecek çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Bölgede gazetecilik yapmanın zorluğuna dikkat çeken Aksoy, özellikle yerel basının daha zor şartlarda çalıştıklarına vurgu yaptı.

İl genelinde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirten Aksoy, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İLKHA Bitlis Temsilcisi Tontaş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bugüne kadar hem yerel hem de ulusal anlamada ilkeli habercilik prensibiyle çalışma yürüttüklerini, halkın doğru haber almasını sağlayarak, mazlumların sesi olduklarını, bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepki
SIRADAKİ HABER