HaberlerGündemDEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy, beraberindeki heyetle birlikte İLKHA Bitlis İrtibat Bürosunu ziyaret etti.

DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığından İLKHA'ya ziyaret

Heyeti, İLKHA Bitlis Temsilcisi Şükrü Tontaş karşıladı. Ziyarette, dere üstü ıslah projesi başta olmak üzere, kentte yaşanan sıkıntılar ve yapılabilecek çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Bölgede gazetecilik yapmanın zorluğuna dikkat çeken Aksoy, özellikle yerel basının daha zor şartlarda çalıştıklarına vurgu yaptı.

İl genelinde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirten Aksoy, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İLKHA Bitlis Temsilcisi Tontaş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bugüne kadar hem yerel hem de ulusal anlamada ilkeli habercilik prensibiyle çalışma yürüttüklerini, halkın doğru haber almasını sağlayarak, mazlumların sesi olduklarını, bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER