HaberlerGündemDerenin taşan suları karayolunu çökertti

Derenin taşan suları karayolunu çökertti

Rize’de iki gündür etkili olan yağışlar sonrası Kalkandere Deresi taştı. Taşan dere sonucu karayolunun bir kısmı çöktü.

Derenin taşan suları karayolunu çökertti
Rize’de iki gündür etkili olan yağışlar sonrası Kalkandere Deresi taştı. Taşan dere sonucu karayolunun bir kısmı çöktü.

Rize’de iki gündür etkili olan yağışlar birçok ilçede etkili oldu. Kalkandere ilçesindeki Kalkandere Deresi’nin taşması sonucu ilçeye ulaşımın sağlandığı karayolunun bir kısmında göçük meydana geldi. Vatandaşlar, karayolları ekipleri gelene kadar yoldan geçen araçların olası bir kaza yaşamaması için çöken yolun önüne reflektör koydu, şoförleri yavaş gitmeleri konusunda uyardı.

Süleyman Reisoğlu isimli vatandaş, dün gündüz itibariyle yaklaşık 3 saat aralıksız yağış olduğunu ve taşan derenin karayolunun bir kısmını kopardığını, yetkililere haber verdiklerini söyledi. Karayolu ekiplerinin gelmesinin ardından çöken alana reflektör ve uyarı levhaları konularak sürücüler uyarıldı. İlçeye ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı olduAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu​Adıyaman Belediyesi sokak hayvanları için yem​Adıyaman Belediyesi sokak hayvanları için yem​Şırnak’ta FETÖ ve PKK operasyonu: 4 tutuklama​Şırnak’ta FETÖ ve PKK operasyonu: 4 tutuklamaMeteoroloji'den Güneydoğu için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den Güneydoğu için kar yağışı uyarısıAlmanya Dışişleri Bakanı Maas'tan Türkiye ziyareti öncesi mesajAlmanya Dışişleri Bakanı Maas'tan Türkiye ziyareti öncesi mesaj
SIRADAKİ HABER