HaberlerGündemDenizbank Bafra Şubesi üreticilerle iftarda bir araya geldi

Denizbank Bafra Şubesi üreticilerle iftarda bir araya geldi

DenizBank, Üretici Kart’ın 10. Yılı etkinlikleri kapsamında Bafra ilçesinde iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren önde gelen isimleri ile buluştu.

Denizbank Bafra Şubesi üreticilerle iftarda bir araya geldi
DenizBank, Üretici Kart’ın 10. Yılı etkinlikleri kapsamında Bafra ilçesinde iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren önde gelen isimleri ile buluştu.

    Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sunduğu yenilikçi ürünler ile bu sektöre en büyük yatırım yapan özel banka olan DenizBank, Türkiye’nin dört bir yanında üreticileri, elindeki tüm imkanları kullanarak desteklemeye devam ediyor. Banka, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçilerin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

    Deniz Bank Üretici Kart’ın 10. Yılı etkinlikleri kapsamında Bafra Belediyesi Asırlık Büyük Park tesislerinde bir iftar yemeği organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün ileri gelenlerine verilen ve Bafra ilçesinde düzenlenen iftar yemeğine DenizBank Bafra Şube Müdürü Orhan Çelik, Denizbank Karadeniz Bölge Tarım Satış Müdürü Evren Gengüç Denizbank Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticisi Eda Altaş, Barış Öztürk, Münevver Büyükbaş ile mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti.

    İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Bafra Şube Müdürü Orhan Çelik,’’ Sektörün gelişmesi yönünde sürdürdüğümüz yoğun faaliyetler ve sunduğumuz yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduğumuza dikkat çekmek isterim. “DenizBank, tarım sektörüne, faaliyet gösterdiği topluma fayda sağlama misyonu doğrultusunda büyük önem atfediyor. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizle sektörümüzün karar vericileriyle bir araya gelmekten mutluyuz, önümüzdeki yıllarda da bu geleneği devam ettireceğiz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiMardin'de aynı aboneye birer gün arayla 2 fatura kesildiAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıAKOM'dan İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısıCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştüYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorYoncalı Barajı ile 174 bin dekar arazinin su ile buluşturulması bekleniyorHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajıHizbullah Cemaati Rehberi Gümüş'ten 21'inci yıldönümünde "17 Ocak" mesajı
SIRADAKİ HABER