HaberlerGündemDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandı

DAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te DAİŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 37 şüpheliden 3'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.

DAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandı

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, DAİŞ’e yönelik 19 Ocakta 15 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 37 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin tamamlandığı belirtildi.

Şüphelilerden 13’ü serbest bırakılırken, sağlık kontrolünden geçirilen 24 şüpheli adliyeye sevk edildiği bildirilen açıklamada, şüphelilerden E.D, O.M. ve M.A’nın nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandığı ifade edildi.

Diğer şüphelilerden 8'inin adli kontrol şartıyla, 13'ünün de yurt dışına çıkış yasağıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER