HaberlerGündemÇuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Çuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Mardin’de yol kontrol uygulamasında durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta yapılan aramada çuval ve çanta içine gizlenmiş 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Çuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Edinilen bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğü ve Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince İdil-Midyat kara yolu üzerinde icra edilen yol kontrol ve araması esnasında durdurulan H.A ait ticari takside arama yaptı.

Tütün arama köpeği Gönye'nin tepki vermesi üzerine yapılan detaylı aramada çuval ve çanta içine gizlenmiş vaziyette 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Olay ile ilgili taksi sürücüsü H.A ve yolcu B.A hakkında yasal işlem başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER