HaberlerGündemÇuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Çuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Mardin’de yol kontrol uygulamasında durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta yapılan aramada çuval ve çanta içine gizlenmiş 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Çuval içerisine gizlenmiş gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Edinilen bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğü ve Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince İdil-Midyat kara yolu üzerinde icra edilen yol kontrol ve araması esnasında durdurulan H.A ait ticari takside arama yaptı.

Tütün arama köpeği Gönye'nin tepki vermesi üzerine yapılan detaylı aramada çuval ve çanta içine gizlenmiş vaziyette 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Olay ile ilgili taksi sürücüsü H.A ve yolcu B.A hakkında yasal işlem başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Siirt'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldıSiirt'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldıMahalleliden metruk evin yıkılması talebiMahalleliden metruk evin yıkılması talebiKlimadan çıkan yangın paniğe neden olduKlimadan çıkan yangın paniğe neden olduElazığ depreminde vefat edenler için anma programı düzenlendiElazığ depreminde vefat edenler için anma programı düzenlendiSiirt itfaiyesinden baca temizliği uyarısıSiirt itfaiyesinden baca temizliği uyarısı
SIRADAKİ HABER