HaberlerGündemCumhuriyet İlköğretim Okulu"nda Mezuniyet Töreni Yapıldı

Cumhuriyet İlköğretim Okulu"nda Mezuniyet Töreni Yapıldı

Salihli Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri için Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu"nda Mezuniyet Töreni Yapıldı
Salihli Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri için Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Zeki Yarıcı, “Kazanmak için büyük düşünmek zorundayız. Bugün çok anlamlı bir gün. Uzun yıllardır hizmet verdiği ve birçok insanımızın yetişmesine ev sahipliği yaptığı okulumuz da eğitim-öğretim hayatına veda ediyor. Ama daha modern ve daha çağdaş bir altyapıya zemin hazırlamak üzere veda ediyor. Bugün çok anlamlı bir gün. 8 yıldır birlikte olan öğrencilerimizin 8 yıldır birlikteliklerinin sona ereceği bir gün. Bugün çok anlamlı bir gün. Okulumuz bundan böyle 8. sınıftan öğrenci mezun etmeyeceğinden, bu öğrencilerimiz okulumuzun son 8. sınıf öğrencileri olacak” dedi.

Okul Müdürü Zeki Yarıcı’nın konuşmasının ardından, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz tarafından "Kardeş Okul, Kardeş Kurum" çerçevesinde okula yapılan katkılardan dolayı İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Dilek’e teşekkür belgesi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Ercan tarafından verildi.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER