HaberlerGündemCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Başbakan Draghi'nin hadsiz ve edep dışı ifadelerini kınıyor, özür dilemeye davet ediyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

İtalya Başbakanı Mario Draghi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik "diktatör" ifadesine bir tepki de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan geldi.

Oktay, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

Hayatı boyunca ülkesinin ve milletinin menfaatlerini düşünen, her türlü faşizm ve vesayete karşı çıkan, girdiği her seçimi halkının yüksek teveccühü ile kazanan Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında Başbakan Draghi'nin hadsiz ve edep dışı ifadelerini kınıyor, özür dilemeye davet ediyorum.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER