HaberlerGündemCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Başbakan Draghi'nin hadsiz ve edep dışı ifadelerini kınıyor, özür dilemeye davet ediyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Mario Draghi'yi özür dilemeye davet etti

İtalya Başbakanı Mario Draghi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik "diktatör" ifadesine bir tepki de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan geldi.

Oktay, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

Hayatı boyunca ülkesinin ve milletinin menfaatlerini düşünen, her türlü faşizm ve vesayete karşı çıkan, girdiği her seçimi halkının yüksek teveccühü ile kazanan Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında Başbakan Draghi'nin hadsiz ve edep dışı ifadelerini kınıyor, özür dilemeye davet ediyorum.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER