HaberlerGündemCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Genç için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Genç için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, iktisat tarihi alanındaki çalışmalarıyla tanınan Mehmet Genç'in vefatı dolayısıyla sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Genç için taziye mesajı

Oktay, paylaştığı mesajda, "Kıymetli tarihçi ve mütefekkir, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi Mehmet Genç Hocamız Hakk'a yürüdü. Hocamıza yüce Rabbimden rahmet, kederli ailesine metanet diliyorum. Başımız sağ olsun, mekânı cennet olsun." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER