HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan Telegram'dan bugünkü mesaisini paylaştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Telegram'dan bugünkü mesaisini paylaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14.00'te online olarak partisinin kongrelerine, 15.00'te ise Kabine toplantısına katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Telegram'dan bugünkü mesaisini paylaştı

Mesajına "Değerli kardeşim, hayırlı sabahlar, hayırlı haftalar..." ifadesiyle başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadelere yer verdi:

"Haftanın ilk günü mesaimize, saat 2’de AK Parti’mizin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine yapacağımız canlı bağlantılarla başlayacağız.

Saat 3’te de Kabine toplantımızı gerçekleştireceğiz inşallah. Toplantımızdan çıkacak kararların şimdiden hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Hepinize hayırlı haftalar diliyor, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. "

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER