HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan Milli Uzay Programı'nın tanıtım toplantısına katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Uzay Programı'nın tanıtım toplantısına katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Milli Uzay Programı'nın tanıtım toplantısı, Anayasa Mahkemesinin yeni üyesi İrfan Fidan'ın yemin töreni ile partisinin MYK toplantısına katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Uzay Programı'nın tanıtım toplantısına katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram'dan bugünkü mesaisini paylaştı.

Mesajına "Hayırlı sabahlar, kıymetli kardeşim." ifadesiyle başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadelere yer verdi:

"Bugün saat 11 buçukta, Ankara'da, Anayasa Mahkemesi'nin yeni üyesi Sayın İrfan Fidan'ın yemin törenine iştirak edeceğim.

Yemin töreninin ardından saat 3'te AK Parti'mizin genel merkezinde MYK toplantısını yapacağız.

Akşam 7'de ise önümüzdeki 10 yıl içerisinde ülkemize kazandıracağımız uyduları, insan kaynağımıza ve uzay sanayine yönelik projelerimizi anlatacağımız Milli Uzay Programı'nın tanıtım toplantısını gerçekleştireceğiz. Hepimiz için hayırlı bir gün olmasını diliyorum. Kalın sağlıcakla... "

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdiSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdiTürkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
SIRADAKİ HABER