HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ankara'yı ziyaret edecek olan Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi'yi Beştepe'de resmi törenle karşılayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

İkili ilişkilerin tüm boyutlarıyla gözden geçirileceği görüşmede, PKK ile mücadele, Irak’ın yeniden imarı, ticaret ve enerji alanları başta olmak üzere Türkiye-Irak arasında işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacak.

Görüşmede ikili ilişkilerin yanı sıra ayrıca, güncel bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunulması öngörülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER