HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ankara'yı ziyaret edecek olan Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi'yi Beştepe'de resmi törenle karşılayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başbakanı Kazımi'yi kabul edecek

İkili ilişkilerin tüm boyutlarıyla gözden geçirileceği görüşmede, PKK ile mücadele, Irak’ın yeniden imarı, ticaret ve enerji alanları başta olmak üzere Türkiye-Irak arasında işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacak.

Görüşmede ikili ilişkilerin yanı sıra ayrıca, güncel bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunulması öngörülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER