HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğin Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğin Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi tarihi zaferlere ulaştırma mücadelesinde yanlarında yer alan herkese kapılarının açık olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğin Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan Erdoğan, “Türkiye'yi tarihi zaferlere ulaştırma mücadelemizde yanımızda yer alan herkese yüreğimiz de kollarımız da kapımız da ardına kadar açık. Daha gidecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'sini inşallah hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Ardahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiArdahan'ın Göle ilçesinde termometreler eksi 24'ü gösterdiMart ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandıMart ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandıAİÇÜ ile Ağrı Valiliği arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandıAİÇÜ ile Ağrı Valiliği arasında 'İş Birliği Protokolü' imzalandıEsnafın “normalleşme” sevinciEsnafın “normalleşme” sevinciOtobüs veya diğer vasıtalarda farz namaz kılınabilir mi?Otobüs veya diğer vasıtalarda farz namaz kılınabilir mi?
SIRADAKİ HABER