HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan: "Erbakan Hocamızı rahmetle hürmetle yâd ediyorum"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Erbakan Hocamızı rahmetle hürmetle yâd ediyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının 10'uncu yılında eski başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca'yı andı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Erbakan Hocamızı rahmetle hürmetle yâd ediyorum"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Mücadeleyle geçen ömrünü öğrenmeye, öğretmeye, hizmet etmeye, bu ülkenin ufkunu genişletmeye adayan bir büyük ilim, devlet ve siyaset adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı ahirete irtihalinin 10'uncu yılında rahmetle, hürmetle yâd ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER