HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

24 Ocak Elâzığ depreminin birinci yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazartesi günü Elâzığ'a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki yıkıcı Elâzığ depreminin birinci yıldönümü nedeniyle 25 Ocak Pazartesi günü Elâzığ'a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın depremzedeler için yapılan konutları inceleyeceği ve vatandaşlara teslim edilecek konutların dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da 24 Ocak Pazar günü Elâzığ'da olacak.

İLGİLİ HABERLER

Dışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiFETÖ'nün Deniz Kuvvetleri yapılanmasına operasyonFETÖ'nün Deniz Kuvvetleri yapılanmasına operasyonWhatsApp masaüstü uygulamasına görüntülü ve sesli arama özelliği getirdiWhatsApp masaüstü uygulamasına görüntülü ve sesli arama özelliği getirdiKaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?Kaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?
SIRADAKİ HABER