HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

24 Ocak Elâzığ depreminin birinci yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazartesi günü Elâzığ'a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan depremin birinci yıldönümünde Elâzığ'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki yıkıcı Elâzığ depreminin birinci yıldönümü nedeniyle 25 Ocak Pazartesi günü Elâzığ'a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın depremzedeler için yapılan konutları inceleyeceği ve vatandaşlara teslim edilecek konutların dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da 24 Ocak Pazar günü Elâzığ'da olacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER