HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan’dan "Hocalı Katliamı" mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan "Hocalı Katliamı" mesajı

​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hocalı Katliamı"nın yıldönümünde, "Türkiye olarak haklı mücadelesinde Azerbaycan'ın yanında olmaya devam edeceğiz." mesajını paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan "Hocalı Katliamı" mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından 26 Şubat 1992'de gerçekleştirilen Hocalı Katliamının yıldönümünde bir anma mesajı paylaştı.

Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Yıllar geçse de acısını unutmayacağımız, hüznünü tekrar tekrar yaşayacağımız, Hocalı katliamının 29'uncu yıldönümünde; kadın, çocuk, yaşlı ayırt edilmeksizin acımasızca katledilen 613 Azerbaycanlı kardeşimizi rahmetle yad ediyor, dost ve kardeş Azerbaycan halkına başsağlığı diliyorum. Tek millet, iki devletiz. Türkiye olarak haklı mücadelesinde Azerbaycan'ın yanında olmaya devam edeceğiz."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER