HaberlerGündemCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen Elazığ depreminin ardından inşa edilen deprem konutlarının anahtar teslim törenine katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram ve BiP uygulamalarından bugünkü mesaisini paylaştı.

Mesajına "Sevgili kardeşim, hayırlı sabahlarınız olsun…" ifadesiyle başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadelere yer verdi:

"Yeni hizmet ve projelerle dolu bir hafta sonunun ardından mesaimize saat 11 buçukta AK Parti'mizin Denizli, Mersin ve Uşak il kongreleriyle başlayacak, ardından Elazığ'a gideceğiz.

Saat 2 civarında, 24 Ocak Elazığ depreminde hayatını kaybeden kardeşlerimizi yad edecek, depremden etkilenen vatandaşlarımız için rekor sürede inşa ettiğimiz deprem konutlarının anahtar teslim törenini gerçekleştireceğiz. 5 bin 500 konut yarın sahiplerini bulacak. Daha sonra Çaydaçıra'da, 'İpek Yolu Çocuk ve Gençlik Merkezi'ni açacağız.

Rabbim hepimize bereketi bol, sağlıklı, huzurlu bir hafta nasip etsin.

Kalın sağlıcakla..."

İLGİLİ HABERLER

EGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıMalatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak Malatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacakHava sıcaklığı 8 derece düşecekHava sıcaklığı 8 derece düşecekBakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"Bakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"
SIRADAKİ HABER