HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 674 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarını ihlal eden 674 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske takma kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 674 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 674 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus (Covid-19) önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 346 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlalden, 5 kişiye karantina kurallarını ihlalden, 20 yaş altı bir kişi ile 65 yaş üstü 2 kişiye ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 320 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER