HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske takma kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 795 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda hafta sonu gerçekleştirilen denetimlerle ile ilgili bilgi verilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“19.12.2020 günü 171 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlalden, 4 şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 20 yaş altı 1 şahıs ile 65 yaş üstü 1 şahsa ve sokağa çıkma yasağını ihlal eden 441 şahsa idari yaptırım uygulanmış, 83 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER