HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske takma kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 795 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 618 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda hafta sonu gerçekleştirilen denetimlerle ile ilgili bilgi verilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“19.12.2020 günü 171 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlalden, 4 şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 20 yaş altı 1 şahıs ile 65 yaş üstü 1 şahsa ve sokağa çıkma yasağını ihlal eden 441 şahsa idari yaptırım uygulanmış, 83 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER