HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 489 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarını ihlal eden 489 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri gerekçesiyle 489 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 489 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte Covid-19 önlemleri kapsamında yapılan denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Covid-19 önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “12 Şubat günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 318, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 171 şahsa idari yaptırım uygulanmıştır.” denildi.

Sosyal maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 150 kişinin ikaz edildiği belirtilen açıklamada, denetimlerde 217 işyerinin de denetlendiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER