HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 409 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarını ihlal eden 409 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 409 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 409 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız olarak devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 172 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları, 234 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları ve 3 kişiye de karantina hükümlerine aykırı davrandıkları gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Maske takma ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 59 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde 342 işyerinin denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mahalleliden metruk evin yıkılması talebiMahalleliden metruk evin yıkılması talebiKlimadan çıkan yangın paniğe neden olduKlimadan çıkan yangın paniğe neden olduElazığ depreminde vefat edenler için anma programı düzenlendiElazığ depreminde vefat edenler için anma programı düzenlendiSiirt itfaiyesinden baca temizliği uyarısıSiirt itfaiyesinden baca temizliği uyarısıPKK’nin katlettiği evlatlarının acısını ilk günkü gibi yaşıyorlarPKK’nin katlettiği evlatlarının acısını ilk günkü gibi yaşıyorlar
SIRADAKİ HABER