HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 281 kişiye para cezası

Covid-19 kurallarını ihlal eden 281 kişiye para cezası

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 281 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 281 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 281 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları, 23 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları, bir kişiye de karantina hükümlerine aykırı davrandığı gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Maske takma ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 55 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, 255 işyerinin denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Batman Üniversitesi’nde tekstil bölümü açılması talebiBatman Üniversitesi’nde tekstil bölümü açılması talebiSınır hattında 1'i DAİŞ mensubu 11 kişi yakalandıSınır hattında 1'i DAİŞ mensubu 11 kişi yakalandıBatman’da Covid-19 ile mücadelede denetimler devam edecekBatman’da Covid-19 ile mücadelede denetimler devam edecekİstanbul barajlarındaki doluluk oranı üçe katlandıİstanbul barajlarındaki doluluk oranı üçe katlandıBingöl'de 4 büyüklüğünde depremBingöl'de 4 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER