HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 214 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 153 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ve 61 kişiye de sosyal mesafe ile maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ile maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 587 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde bin 567 işyerinin denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER