HaberlerGündemCovid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 214 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 153 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ve 61 kişiye de sosyal mesafe ile maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ile maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 587 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde bin 567 işyerinin denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER