HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 279 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “25 Ocak günü karantina hükümlerine aykırı davranan bir, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 227, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 51 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 136 şahıs ise ikaz edilmiştir. 127 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER