HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 279 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “25 Ocak günü karantina hükümlerine aykırı davranan bir, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 227, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 51 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 136 şahıs ise ikaz edilmiştir. 127 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Van’ın Saray ilçesinde eğitime 10 gün süreyle ara verildiVan’ın Saray ilçesinde eğitime 10 gün süreyle ara verildiAdıyaman'da altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyorAdıyaman'da altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyorBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yangının çıktığı işyeri sahiplerini ziyaret ettiBağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, yangının çıktığı işyeri sahiplerini ziyaret ettiAdıyaman'daki dereler ıslah edilerek güzel bir görünüme kavuşturulacakAdıyaman'daki dereler ıslah edilerek güzel bir görünüme kavuşturulacakİstanbul'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altındakiler için uygulanan toplu taşıma yasağı kalktıİstanbul'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altındakiler için uygulanan toplu taşıma yasağı kalktı
SIRADAKİ HABER